Co mě odlišuje?

Je to kvalita a přístup. Na prohlídky nemovitostí chodím včas, slušně oblečen a připraven. Za každou marketingovou kampaní je promyšlená strategie. Do prodeje nemovitostí investuji hodně peněz a zapojuji do něj ty nejkvalitnější lidi na trhu. Jsem správný parťák v oblasti realit, protože:

Jsem součástí RE/MAX. Čerpám jejich know-how, nasbírané za téměř 50 let. V okamžiku zalistování vaší nemovitosti do interního systému RE/MAX, jí uvidí více než 1300 makléřů a budou jí dále prezentovat potenciálním zájemcům.

Protože za mnou stojí jedna z nejkvalitnějších digitálních agentur v České republice. Jak by se Vám líbilo, kdyby se na prodeji Vaši nemovitosti podílela agentura, na kterou spoléhá Česká spořitelna, Vodafone, Škoda, či Airbank?

Protože ve fázi prodejních příprav nedám dopustit na technickou inspekci, se kterou mi pomáhají odborníci z Nemopas. Díky ní se kupující dozví o případných vadách předem a nemůže kupovanou nemovitost v reklamační lhůtě (5 let) reklamovat.

Protože se v oblasti práva opírám jenom o ty nejlepší. Právníci kanceláře Hrubý&Buchvaldek mají dlouhou praxi v realitách, certifikát od centrály RE/MAX a píšou neprůstřelné smlouvy. Pro advokátní úschovu je používán jedinečný účet a mají pojištění proti odpovědnosti.

Marketingové znalosti a zkušenosti

Protože mám cit pro marketing. Jsou za mnou zkušenosti, studium marketingové komunikace na VŠFS, nebo certifikát Digiaka. Vše spočítám a za stejný balíček připravím mnohem výkonnější strategii.

Aukce

Protože využívám elektronickou aukci, jež patří k moderním způsobům prodeje realit. Mým úkolem je vzbudit zájem u co možná největšího počtu potenciálních kupujících, kteří se o Vaši nemovitost poperou!

Aktivní prodej

Protože mám vlastní databázi investorů a poptávajících, kterým vždy s každým novým obchodním případem píšu, nebo volám. Jednou za týden se účastním porady, kde aktivně prezentuji Vaši nemovitost více než 50 makléřům sítě RE/MAX G8 Reality.

Etika a férové jednání

Protože etika je pro mne vším a reputace jenom jedna. Nespojuji pouze nabídku s poptávkou. Hájím zájmy svého klienta a jednám férově se všemi zainteresovanými stranami.

Předáním klíčů to nekončí

Víte, že vždy v lednu je potřeba podat daňové přiznání k nemovitosti? První rok pomůžu kupujícímu případně i prodávajícímu. Budete mít o starost méně. 🙂

Nebo rovnou zavolejte

+420 732 621 660

Menu