Účetní Monika Melek

Web: https://www.taylor-ucetnictvi.com
Sleva: Bez slevy

Dobrých účetních je dnes jako šafránu. Unikátnost Moniky je nejenom v její znalostech a zkušenostech, ale i v proklientském přístupu.

To, co mně nebaví, dělám občas na poslední chvíli. Potřeboval jsem odevzdat daňové přiznání a kontaktoval jsem několik účetních. Výsledek byl 0. Všichni mne odbyli frází, že nemají čas, nebo za zpracování daňového přiznání “na poslední chvíli” požadovali částku, kterou se až bojím vyslovit. Začínal jsem z toho být místy nervozní. Když jsem seděl u nás v kanceláři, zeptal jsem se do pléna, jestli někdo nezná dobrou účetní. Ozval se kolega Josef Vencovský, že prý mu dělá účetnictví Monika Melek a jé s ní spokojen. I Monika měla v období daňových přiznání hodně zakázek. Pamatuji si na sobotní půlnoc a naši přípravu a posílání přiznání.

V klientské zóně jsou často služby, které Vám dokážu zprostředkovat se slevou. V tomto případě to však nechci dělat, protože Monika je v poskytování účetních služeb a návrhu ceníku hodněflexibilní a navíc její ceny jsou už teď luxusní!

 

Podobné příspěvky k článku

Menu